Головна
Written by Ambit-S
П'ятниця, 19 квітня 2019 17:40

Проектування будинку: що враховувати та до кого звертатись?

Багато хто забуває про те, що основа і грамотність побудови будинку - це не його фундамент, а проект. Проектування будинку – перший основний блок роботи, від якості котрого залежить як довго прослужить даний об'єкт, і наскільки практичним він буде. Проектуванню будівель приділяють мало уваги, хоча саме в проекті можна втілити всі свої задуми та ідеї. Найскладніше – це перенести думки в програму або на аркуш паперу. Зараз ми розглянемо, як правильно спроектувати будинок, чи можна це зробити самостійно або краще звернутися до фахівців?

Які фактори потрібно враховувати при проектуванні будинку?

Проектування будівель – це ціла наука, в якому десятки правил, сотні своїх законів і маса факторів, які варто враховувати. Архітектори повинні володіти далекоглядністю, лише в такому випадку бажаний проект вдасться. Для проектування власного будинку потрібно знати ряд факторів і рівнятися на них при роботі з проектом.

  • Будинок має бути функціональним
  • Функціональність будинку полягає в різних деталях, починаючи від планування, закінчуючи виведенням води на вулицю або піддашка над входом. Подібні фішки потрібно продумувати на етапі проектування. Якщо Ви побачите, що в проекті накреслений будинок, в якому Ви б хотіли жити і він буде повністю зручний – можете вважати проект завершеним.

  • Надійність конструкції
  • В першу чергу будинок повинен бути надійним, а вся конструкція продумана. Тому важливо мати базові знання про інженерні системи, знати основи будівництва і бути підкованим в дизайні. Не забувайте, що від проекту залежить майбутнє життя будівлі і його надійність в службі

  • Дизайн
  • Дизайн екстер'єру та інтер'єру – це те, з чим Ви зіткнетеся в повсякденному житті. Кожна дрібниця має лише радувати Вас, і естетичність грає дуже важливу роль. Під час проектування варто приділити багато уваги саме дизайну.

Проектувати будинок самостійно онлайн програмою або звернутися до фахівців?

В черговий раз наголошуємо на тому, що проектування будинку – це дуже відповідальне завдання. Щоб його виконати потрібно мати мінімальний набір архітектурних і будівельних знань. Якщо Ви не володієте цими здібностями і навичками, ми не рекомендуємо виконувати проектування будинку самостійно. В інтернеті є десятки різних програм, деяків з них – безкоштовні, але в них відсутні інструменти для правильного проектування.

На основі проекту ведеться будівництво, і якщо якісь деталі не врахувати в проекті, будівельна компанія може виконати роботу неправильно. Тому потрібно з розумом і з повною впевненістю підходити до проектування свого будинку, і довіритись професіоналам.

Компанія АМБІТ-С – це надійна будівельна фірма, яка надає послуги від проектування до виготовлення меблів і дизайну. Ми готові брати на себе відповідальність за «виконання проекту будинку» і можемо допомогти з будівництвом. Кращі професіонали Кропивницького зібрані в одній команді – АМБІТ-С. Якщо хочете чітке виконання термінів, гарантований результат і виконання всіх побажань, тільки ми зможемо реалізувати такий підхід до роботи.

Rate this item
(2 votes)
Read 607 times

Наші контакти

Україна, м. Кропивницький,
вул. Преображенська, 4 (пл. Б. Хмельницького)