Амбіт-С
*понеділок-п'ятниця 8:30-17:30

Професійний дизайн нтер’єру в Кропивницькому

Створення дизайну інтер'єру в Кропивницькому фото АМБІТ-С

Останнім часом нашим клієнтам стало мало тільки креслення та ескізів майбутньої будівлі. Вони хочуть бачити все – від фундаменту, стін, даху до дизайну інтер'єру – в форматі 3d-візуалізації. Фахівці компанії «АМБІТ-С» можуть це запропонувати і здійснити. Тільки фахівець може створити унікальний дизайн інтер'єру, з урахуванням всіх особливостей приміщення. Ми раді допомагати нашим клієнтам здійснювати свої мрії: розкішні кабінети, зручні кухні, затишні спальні. Для наших фахівців така робота тільки приносить задоволення, і нові цікаві завдання тільки мотивують.

Запрошуйте наших фахівців для створення нового інтер'єру, розповідайте, чого хочете, показуйте на пальцях – і Ви в результаті побачите креслення майбутньої споруди, розташування кімнат, перегородок, дверей, планування кімнат, розташування меблів. Все це в форматі 3d-візуалізації.

Створення дизайну інтер'єру в студії «АМБІТ-С»

3D проектування в Кропивницькому – фотоГотовий 3D проект допоможе визначитися з вибором матеріалів і таким чином обчислити бюджет. Ми також запропонуємо вибрати оздоблювальні матеріали: панелі, фарбу, шпалери, паркет. 3d-візуалізація допомагає уявити вже готовий об'єкт, а тому на цьому етапі можливо вносити корективи, варіювати навіть з освітленням кімнат. А переставити меблі – взагалі не проблема.

Грамотне розташування меблів і навіть побутової техніки – це наша відповідальність. Головне для нас – забезпечити Вам гармонійність і комфорт.

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Ваша заявка прийнята. Очікуйте дзвінка.

Україна, м. Кропивницький,
вул. Преображенська, 4 (пл. Б. Хмельницького)