Амбіт-С
*понеділок-п'ятниця 8:30-17:30

Проектування під ключ в Кропивницькому: будівлі, офіси, магазини

Проектування в Кропивницькому фото від АМБІТ-С

Будь-які роботи починаються з проектування. Компанія «АМБІТ-С» пропонує виконання всіх етапів цього складного і дуже відповідального процесу: передпроектні роботи, технічне і робоче проектування.

Наші фахівці проводять прикладні дослідження, аналізують варіанти вирішення проектних завдань, визначають обсяги робіт, виконують необхідні розрахунки, готують комплект робочої документації. Фахівці деталізують окремі завдання і процедури відповідно до конкретних умов проектування.

Етапи проектування будівель в Кропивницькому:

1

Ознайомлення з завданнями

Зустріч з замовником для обговорення цілей і завдань проекту. Обговорення обсягу робіт, визначення габаритів будівлі, розміщення приміщень та побажання по архітектурі.

2

Вивчення ділянки

Проводяться інженерні вишукування на ділянці.

3

Вибір проекту

Архітектори пропонують кілька варіантів планувань, після чого замовником вибирається один і деталізується з більш конкретними побажаннями.

4

Створення 3D

Створюється 3D модель будівлі і ділянки біля нього.

5

Розробка документації

Розробляються робочі креслення і документація.

6

Експертиза документів та передача їх Замовнику

Проводиться експертиза проектних документів.

Проектування в Кропивницькому – високоточна і вимоглива діяльність

Проектування 3D (3Д) в Кропивницькому з фотоПроектанти в своїй роботі застосовують системний підхід, враховують необхідні вимоги і нормативи і, обов'язково, побажання замовника. Виконати проект – це завдання не з легких, він робиться поетапно і складається з багатьох частин. Наша команда впевнено впорається зі створенням проекту будинку або іншої будівлі. Інформація, що стосується проекту, ретельно вивчається. Фахівці, які мають відповідну освіту і великий досвід роботи, в ході проектних робіт аналізують майбутній об'єкт з точки зору не тільки економічності і технологічності, а також зручності та естетичності. Звертайтесь до нас, якщо хочете точний і надійний проект.

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Ваша заявка прийнята. Очікуйте дзвінка.

Україна, м. Кропивницький,
вул. Преображенська, 4
(пл. Б. Хмельницького)