Амбіт-С
*понеділок-п'ятниця 8:30-17:30

Перила та поручні в Кропивницькому: проектування, монтаж та ремонт

Перила та поручні фото в КропивницькомуПерила та поручні треба обирати максимально ретельно, враховуючи як естетичний вигляд, так і функціональність конструкцій. Компанія «АМБІТ-С» у роботі за цим напрямком гарантує функціональність, неповторний зовнішній вигляд і, що дуже важливо, надійність, отже - безпеку.

Сучасне суспільство багато уваги приділяє допомозі людям з особливими потребами. З цією метою різноманітні споруди забезпечуються пандусами для зручного пересування людей у візках. Наші спеціалісти врахують усі тонкощі при проектування пандуса або опорного поручня.

Виготовлення та встановлення драбини на замовлення будь-якої складності

 0097Важливим нюансом у виборі перил та поручнів є їхнє гармонійне поєднання з дизайном споруди. Наші спеціалісти гарантують, що клієнти будуть задоволені кінцевим результатом. Компанія «АМБІТ-С» пропонує широкий асортимент елементів огорожі, де представлені різні за формою, матеріалом і кольором перила та поручні.

Залишається додати, що запропоновані елементи огорожі ми встановлюємо в офісних приміщеннях, торгових центрах, а також у приватних будинках.

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Ваша заявка прийнята. Очікуйте дзвінка.

Україна, м. Кропивницький,
вул. Преображенська, 4 (пл. Б. Хмельницького)