Головна

Будівництво сонячних електростанцій в Кропивницькому, продаж сонячних батарей

 Установка сонячних електростанцій в Кропивницькому фото

Експерти Міжнародного енергетичного агентства (IEA) вважають, що енергія, згенерувала на сонячному випромінюванні, зможе забезпечити 20-25% потреб людства в електриці протягом наступних 30 років і значно скоротити викиди вуглекислоти. Компанія «АМБІТ-С» вносить свій внесок в цьому напрямку.

Сонячне світло перетворюється в енергетичний струм. Ви можете його, як використовувати щодня для своїх потреб, так і накопичувати для подальшого використання. Сонячні батареї – це альтернативна енергетика, яка має безліч переваг перед традиційними джерелами енергетики. Наші фахівці мають навички, досвід і спеціальні допуски для установки вітрових і сонячних електростанцій, елементів сонячних батарей на дахах будівель.

У будь-якому випадку використання сонячної енергії забезпечить Вашу енергетичну незалежність. Крім того дозволить вам продавати надлишки виробленої електроенергії. А це дасть можливість окупити Ваші витрати на установку сонячних батарей.

Сонячні батареї для нагріву води в Кропивницькому – наше майбутнє

Сонячні батареї в Кропивницькому фотоДля вирішення питання гарячого водопостачання, і підтримки опалення ми пропонуємо вакуумні колектори, які забезпечать від 30 до 90% потреб у гарячій воді, отриманим також від сонячної енергії. У трубчастих колекторах втрати тепла мінімальні за рахунок якісної теплоізоляції, і гарантується вакуумом в трубках. Ці пристрої здатні нагрівати воду в зимовий час, коли температура повітря дуже низька, але сонячно. Такі колектори вважаються всесезонними, і користуються найбільшим попитом. Тонкі колектори відносяться до сезонних і підходять для теплого і помірного клімату, їх перевагою є «приваблива» вартість по відношенню до вакуумних.

Сонячна енергетика (невичерпне джерело) поки нетрадиційна, але вона, безумовно, наше спільне майбутнє. За допомогою компанії «АМБІТ-С» Ви можете вже сьогодні наблизити майбутнє.

Зворотний дзвінок

Наші контакти

Україна, м. Кропивницький,
вул. Преображенська, 4 (пл. Б. Хмельницького)