Амбіт-С
*понеділок-п'ятниця 8:30-17:30

Купити ворота / ролети з монтажем в Кропивницькому

Продаж і монтаж воріт і ролетів в Кропивницькому - фото

Двір і гараж, як правило, захищають воротами – це класика. Компанія «АМБІТ-С» пропонує варіанти захисту: ворота промислові, гаражні, секційні, розсувні, панорамні і ролетні.

Найпоширенішим варіантом є ролетні системи. Вони захищають від сторонніх, небажаних людей, проникнення злодіїв, впливу негоди. До того ж вони забезпечують комфорт і мають естетичний вигляд. Вони використовуються в торгових центрах, приватних гаражах, паркінгах, об'єктах торгівлі.

Ролети для гаража в Кропивницькому з установкою від «АМБІТ-С»

Ролетні системи можуть бути ручними і автоматичними. Автоматичні ворота в Кропивницькому - зручніше, але дещо складніші в монтажі, тому дорожче. Але їх переваги очевидні. Якщо вони встановлені на гаражному прорізі, власнику можна не виходити з автомобіля для того, щоб відкрити. Варіант з ручними ролетами дешевше, але зручності набагато менше.

Установка воріт і ролетів в Кропивницького під ключ фотоОкрім функціональності і зручності, ролетні системи енергозберігаючі, шумоізолюючі, захищають від проникнення бруду, пилу, сонячних променів. До того ж вони мають гарний естетичний вигляд, і доповнюють зовнішній вигляд споруд. Більш того – можна вибрати будь-який колір.

Ми надаємо не тільки продаж, але і монтаж систем. Наші фахівці встановлюють ворота і ролетні системи в короткі терміни з обов'язковою гарантією якості виконаних робіт.

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Ваша заявка прийнята. Очікуйте дзвінка.

Україна, м. Кропивницький,
вул. Преображенська, 4 (пл. Б. Хмельницького)