Амбіт-С
*понеділок-п'ятниця 8:30-17:30

Історія компанії Амбіт-С: досягнення, нагороди, подяки

Обираючи компанію для здійснення будь-яких робіт, замовник, як правило, цікавиться послужним списком підприємства або фірми. Компанія «АМБІТ-С» в Україні працює з 2002 року і вже має репутацію надійного виконавця у сфері будівельних робіт,  гарантує високу якість виконання робіт, виробництва та обслуговування клієнтів.

«АМБІТ-С» займається загально будівельними роботами, монтажними роботами світлопрозорих конструкцій, сонцезахисних і кліматичних систем, ворітних та ролетних систем, систем огорожі, дверей вхідних і міжкімнатних та комплектуючих до них. Крім того компанія виробляє і монтує корпусні меблі, конструкції з алюмінієвих систем. Здійснює роботи з проектування та встановлення внутрішніх інженерних мереж, опалення, вентиляції та кондиціонування.

Історія розвитку АМБІТ-С

«АМБІТ-С» була заснована в 2002 році. З цього року і почався стрімкий розвиток всієї компанії. Все починалося з невеликого офісу і декількох людей, але завзятість, працьовитість, а головне - наша проактивность, допомогли досягти високих досягнень в будівництві.

2002

2008

Цей рік став переломним, тому що ми отримали ліцензію на будівельні роботи, також додали нові послуги і товари, і тепер надаємо один з самих широких будівельно-ремонтних прайсів в Кропивницького. Крім цього, значно розширився штаб, і з'явилося нове високотехнологічне обладнання.
Сьогодні клієнти «АМБІТ-С» в повній мірі довіряють нашому професіоналізму і складаються з нами в теплих відносинах. Ми пишаємося своїми партнерами, які пройшли з нами цей довгий шлях. Але на цьому ми не зупиняємося, попереду ще багато нескорених вершин.

2019

Історія компанії з професійними будівниками в Кропивницькому

Схеми - фотоУ компанії протягом багатьох років сформовано сталий колектив висококласних фахівців, результатом роботи яких замовники завжди залишаються задоволеними. «АМБІТ-С» має матеріально-технічну базу, що забезпечує якісне вирішення виробничих завдань будь-якої складності і в будь-якій точці України.


Компанія «АМБІТ-С» ставить перед собою амбітні плани та цілі, які досягає, забезпечуючи людей доступними, якісними товарами та послугами, а також бездоганним сервісом, індивідуальним підходом і використанням матеріалів різних цінових сегментів. Ми у своїй роботі прагнемо вдосконалення. Ми завжди робимо більше, ніж обіцяємо.

0

Експертів в команді

0

Готових об'єктів

0%

Задоволених клієнтів

0%

Гарантія якості

Україна, м. Кропивницький,
вул. Преображенська, 4 (пл. Б. Хмельницького)