Амбіт-С
*понеділок-п'ятниця 8:30-17:30
Субота, 03 серпня 2019 20:59

Які етапи будівництва об'єкта? Правильна схема будівництва будинку

Автор

Квартира, приватний будинок, котедж, дача все це фортеця для людини. Те місце, в якому людина відчуває себе затишно, безпечно і захищено. І кожен може сховатися від зовнішнього світу. Житло - це не розкіш, а необхідний мінімум для нормального існування людини. Кожен чоловік вважає своїм обов'язком побудувати будинок, посадити дерево і виховати дитину. Почати виконувати такий ось обов'язок необхідно з першого - з будівлі. Які основні етапи будівництва будинку? З чого краще почати? Відповіді на всі ці питання читайте нижче.

В які строки виконуються всі етапи будівництва об'єкта?

Строки виконання етапів капітального будівництва залежать від декількох факторів. Від того з яких матеріалів буде об'єкт, скільки людей виконують роботу і на скільки якісно. В цілому терміни роботи можуть бути від 2,5 до 3 років. Але трапляються і продовження часу виконання робіт до 4,5 років. Такий термін можливий, якщо споруда складна у виконанні або банально немає коштів на матеріали.

Перший етап будівництва котеджу

Першим етапом необхідно вибрати земельну ділянку, на якому буде стояти Ваш приватний будинок. Земельну ділянку потрібно підбирати в районі з розвиненою інфраструктурою, наявністю комунікацій і з урахуванням ринкової ціни яка, буде Вам комфортна при покупці. Необхідно ще подивитися на екологію в тому чи іншому районі.

Етап проектування

Другим етапом може стати добірка проекту Вашого майбутнього котеджу. Тут Ви можете дати фантазії розгулятися, але потрібно пам'ятати про те, що всі ідеї можна втілити, питання тільки в тому, скільки це буде коштувати.

Вашу увагу так само звертаємо на те, що необхідно проект будинку прив'язати до генплану міста і ландшафтного дизайну. Якщо цього не зробити, то влада міста просто відмовляють в оформленні документів. Проект житла найкраще замовляти у спеціалізованої фірми. Тому, що будівництво з 0 потребує комплексного підходу та вирішенні питань.

Проектування це важливий етап в будівництві приватного будинку або котеджу. Адже він будуватися на століття. Звернувшись в нашу компанію «» фахівці з проектування допоможуть Вам визначитися з дизайном, матеріалами та іншими нюансами, за які Ви навіть не замислювалися.

Фундаментальний етап

Після проектування йде етап, який пов'язаний з фундаментом. Для фундаменту важливо підібрати сезон року, в якому він буде виконуватися. Особливо увагу необхідно приділити матеріалами. Вони повинні бути якісними і перевіреними. Тому що фундамент це основа основ. Питання про гідроізоляцію фундаменту повинен стояти на першому місці.

Четвертий етап пов'язаний з комунікаціями

Неможливо уявити будова без комунікацій. Сюди відноситься водопостачання та водовідведення, опалення, електроенергія, вентиляція. На цьому етапі Ви можете вирішити для себе, чи будете Ви робити тепла підлога, яким видом опалення будете користуватися, в холодні пори року. Може, Ви вирішите поставити сонячні панелі на даху будівлі. Все це необхідно продумати дуже ретельно.

Будівельні і монтажні роботи

П'ятим етапом будівництва будинку можна назвати саме будівництво в типовому розумінні цього слова. Зведення стін, утеплення фасаду, перекриття даху, встановлення вікон і дверей, внутрішнє оздоблення будинку або котеджу, розводка проводки.

Стіни можуть бути з таких матеріалів:

  1. Цегла;
  2. Газобетон;
  3. Зруб дерева;
  4. Моноліт;
  5. Арболит або легкий бетон.

Утеплення фасаду складова цього етапу будівництва котеджу. Вона необхідна для того що б тепло в будівлі затримувалося. 

Увага до матеріалів вимагає і покрівля. Вона включає в себе три складових, це каркас, ізоляція, і сама покрівля. Каркас може бути з дерева, металу, залізобетону. Ізоляція найважливіша складова даху, від неї залежить, як довго прослужить покрівля. Тому не варто економити на ізоляції покрівлі. Сама покрівля буває найчастіше з різних видів черепиці та шиферу.

Після покрівлі йде установка вікон і дверей. Вікна, в нашому сучасному світі, встановлюють пластикові, які можуть забезпечити тепло, красу і проникнення сонячного світла в будинок.

Внутрішнє оздоблення будівлі відбувається з підлоги. Пол може бути паркетний з утепленням в кімнаті і підлогу з плитковим покриттям ванній кімнаті. Тепла підлога це не новинка в сфері будівництва котеджу.

Етап дизайну приміщень

Шостий етап присвячений більш детальної внутрішньої обробки і розстановки купленої меблів. Тут Ви можете проявити всю свою фантазію з приводу дизайну інтер'єру Вашого будинку. Де розмістити картини, де саме буде стояти диван, на який стіні буде телевізор може допомогти дизайнер. З його умінням і досвідом Ви можете зробити це швидко і комфортно.

Найприємніший і довгоочікуваний етап №7 заселення і розстановка дрібних деталей для Вашого затишку. Закупівля постільної білизни, посуду, пристосувань для ванни кімнати піднімуть Ваш настрій після таких довгих робіт пов'язаних з будівництвом житла.

Як вибрати матеріали для будівництва приватного будинку

Матеріали необхідно вибирати виходячи з їх характеристики. У будівельних магазинах продавці консультанти можуть порадити, але не завжди це правильно. Адже їхня справа продати, а не надати Вам, все характеристики. Тому рекомендуємо звернутися в будівельну фірму, яка має великий досвід і прагне до якості виконання робіт з якісними матеріалами.

В етапі проектування і кошторису Ви можете порахувати, скільки коштуватиме будівництво житла з тими чи іншими матеріалами. А так же фахівці проектної групи зможуть проконсультувати Вас з приводу матеріалів стін і даху.

 

Прочитано 2944 разів

Україна, м. Кропивницький,
вул. Преображенська, 4
(пл. Б. Хмельницького)