Амбіт-С
*понеділок-п'ятниця 8:30-17:30

Ми виготовляємо меблі на замовлення: кухні, вітальні, передпокій, гардеробні, меблі для дитячих кімнат, офісні та торгівельні меблі. АМБІТ-С монтує індивідуальні меблі у м. Кропивницькому та Кіровоградській області (Новгородка, Компаніївка, Олександрівка, Знам’янка, Олександрія, Бобринець, Новоукраїнка, Мала Виска, Новомиргород та райони), м. Київ.

Зробити замовлення чи проконсультуватися Ви можете за адресою: вул. Преображенська 4 (кільце Б. Хмельницького)
чи за телефонами: +38 (050) 873-31-93, +38 (098) 055-10-55

Вітальні, гардеробні

Замовити
Замовити
Замовити
Замовити
Замовити
Замовити
Замовити
Замовити

Кухні, їдальні

Замовити
Замовити
Замовити
Замовити
Замовити
Замовити
Замовити
Замовити
Замовити
Замовити
Замовити
Замовити

Дитячі, спальні

Замовити
Замовити
Замовити
Замовити
Замовити
Замовити
Замовити
Замовити
Замовити
Замовити
Замовити
Замовити
Замовити

Офісні та торгові меблі

Замовити
Замовити
Замовити
Замовити
Замовити
Замовити
Замовити
Замовити
Замовити
Замовити
Замовити
Замовити
Замовити

Етапи виробництва

Консультація, заявка, заміри приміщення
Створення дизайну, узгодження матеріалів, розрахунок вартості
Виготовлення
меблів
Доставка та
монтаж

Відповіді на типові запитання

1. Чим меблі на замовлення краще стандартних??

Індивідуальні меблі мають ряд переваг: розміри ідеально підходять до приміщення, можливо реалізувати будь-який задуманий дизайн з їх допомогою.

2. Чому краще замовити індивідуальні меблі?

Будь-який набір меблів виготовлений на замовлення чи-то передпокій, чи спальня ви зможете доповнити новою одиницею меблів і вона повністю буде відповідати існуючим.

3. Чому меблі на замовлення коштують дорожче ніж в магазині?

Якщо порівнювати меблі однакової якості, то меблі за індивідуальним замовленням не будуть дорожче стандартних. Враження дешевизни меблів з магазину створюється за рахунок використання більш дешевих матеріалів і фурнітури.

4. На що звертати увагу при замовленні меблів?

Нюансів, на які варто звернути увагу при замовленні меблів - безліч: від фурнітури, її якості і функціональних можливостей, до конструктивних особливостей і дизайну в цілому, ергономічності.

5. Яка вартість погонного метру кухні?

Оскільки комплектація кухні суттєво відрізняється в залежності від завдання замовника, то складно передбачити вартість погонного метра заздалегідь. Вартість буде залежати від використаних матеріалів для корпусів, фасадів, стільниці, від кількості аксесуарів, фурнітури. Тому різниця вартості може бути дуже велика.

6. Чи доставляєте меблі по Україні?

Так, компанія здійснює не тільки доставку меблів по Україні, але й виконує монтаж.

7. У вас можна замовити шафу купе? Які меблі ви ще виготовляєте?

Так, ми виготовляємо і шафи-купе, і в принципі будь-які корпусні меблі. Передпокої, кухні, вітальні, шафи-купе, ліжка, стінки, меблі для дитячих кімнат, столи, стійки, вітрини, стелажі, винні шафи, гардеробні, журнальні столи, тумби, секретери, етажерки, полиці, полички, серванти, трельяжі, трюмо, буфети , комоди, двоярусні ліжка, кушетки, гірки, острови в кухні, меблі для вбудованої техніки, прилавки, ресепшени, парти, письмові столи, шафи офісні, конференц-столи. І навіть бембетель ???? ми виготовляли за довгий термін роботи компанії.

Про нас

Компанія АМБІТ-С виготовляє індивідуальні меблі під замовлення з 2001р. у м. Кропивницький. Компанія нараховує десятки реалізованих проектів меблів для інтер’єрів різних за стилістикою. Офіси створені максимально комфортними для результативної роботи співробітників, ефектні торгівельні меблі сприяють залученню покупців. Кухонні меблі нашого виробництва зробили щасливою не одну господиню, стильні та сучасні гардеробні ергономічно використовують площу приміщення.
При виготовленні меблів нами використовуються якісні, сертифіковані матеріали, а також фурнітура та комплектуючі виробників зі світовим ім’ям, сучасні технології виробництва. Ми використовуємо свій досвід задля того, щоб Ваші майбутні меблі доставляли задоволення від використання якомога більше.
При виготовленні меблів ми врахуємо Ваші ідеї і побажання, використаємо наш досвід і професіоналізм.

Україна, м. Кропивницький,
вул. Преображенська, 4 (пл. Б. Хмельницького)