Головна

Дизайн та візуалізація

Останнім часом нашим клієнтам стало замало тільки креслення ті ескізу його майбутньої будівлі. Вони хочуть бачити все – від фундаменту, стін, даху до дизайну інтер’єра – у форматі 3d-візуалізації. Фахівці компанії «АМБІТ-С» можуть це запропонувати і здійснити.

Запрошуйте наших спеціалістів для створення нового інтер’єру, говоріть, чого бажаєте, показуйте на пальцях – і ви у підсумку побачите креслення майбутньої споруди, розміщення кімнат, перегородок, дверей, планування кімнат, розташування меблів. Все це – у форматі 3d-візуалізації.

2603 01Це допоможе визначитися з вибором матеріалів і таким чином обрахувати бюджет. Ми також запропонуємо обрати оздоблювальні матеріали: панелі, фарбу, шпалери, паркет. 3d-візуалізація допомагає уявити вже готовий об’єкт, а тому на цьому етапі можливо вносити корективи, варіювати навіть з освітленням кімнат. А переставити меблі – взагалі не проблема.

Грамотне розташування меблів і навіть побутової техніки – це наша відповідальність. Головне для нас – забезпечити для вас гармонійність та комфорт.

Наші контакти

Україна, м. Кропивницький,
вул. Преображенська, 4 (пл. Б. Хмельницького)