Головна

Вентиляція та кондиціонування

Жодна будівля не може вважатися досконалою, якщо вона не обладнана системами вентиляції та кондиціювання. Компанія «АМБІТ-С» пропонує встановлення цих систем , які забезпечують комфорт, дотримуючись санітарно-гігієнічні норми. Ми пропонуємо робочі, аварійні, природні, змішані, загально обмінні, місцеві та комбіновані системи вентиляції.

Вентиляційна система повинна бути у всіх виробничих приміщеннях. Якщо вона відсутня – це карається. Ми допоможемо не тільки встановити систему, а й забезпечити її ефективну роботу. Приватні новобудови також передбачають систему вентиляції, яка забезпечує чистоту повітря. Наші фахівці грамотно розрахують, де вона має бути встановленою, якою вона має бути, яка вартість влаштує замовника.

IMAG0899Кондиціювання не так давно увійшло у наше життя, але стало необхідною складовою комфорту: під час спеки ми за допомогою кондиціонерів може створити у приміщенні необхідний нам мікроклімат. Спеціалісти «АМБІТ-С» запропонують системи кондиціювання, які забезпечать комфорт у будь-якому приміщенні: квартирі, приватному будинку, котеджі, офісі, на промисловому виробництві.

Ми розробимо технічне завдання, якщо буде необхідність, підготуємо проектну документацію, погодимо з замовником місця встановлення обладнання, складемо комерційні пропозиції. У будь-якому разі замовник залишиться задоволеним.

Наші контакти

Україна, м. Кропивницький,
вул. Преображенська, 4 (пл. Б. Хмельницького)