Головна

Сонячна енергетика

Експерти Міжнародного енергетичного агентства (IEA) вважають, що енергія, згенерована на сонячному випромінюванні, зможе забезпечити двадцять-двадцять п’ять відсотків потреб людства в електриці протягом наступних тридцяти років і значно скоротити викиди вуглекислоти. Компанія «Ambit» робить свій внесок у цьому напрямку.
Сонячне світло перетворюється на енергетичний струм. Ви можете його як використовувати щодня для своїх потреб, так і накопичувати для подальшого використання. Сонячні батареї – це альтернативна енергетика, яка має безліч переваг перед традиційними витоками енергетики. Наші фахівці мають навички, досвід та спеціальні допуски для встановлення вітрових та сонячних електростанцій, елементів сонячних батарей на дахах будівель.

У будь-якому разі використання сонячної енергії забезпечить вашу енергетичну незалежність. Крім того дозволить вам продавати надлишки виробленої електроенергії. А це дасть можливість окупити ваші затрати на встановлення сонячних батарей.

DSCF6586Для вирішення питання гарячого водозабезпечення, та підтримки опалення ми пропонуємо вакуумні колектори, які забезпечать від 30 до 90% потреб в гарячій воді, основаним також на сонячній енергії. В трубчатих колекторах втрати тепла мінімальні, за рахунок якісної теплоізоляції, та гарантується вакуумом у трубках. Ці пристрої здатні нагрівати воду у зимовий період, коли температура повітря надто низька, але сонячно. Такі колектори вважаються всесезонними, та мають найбільший попит. Пласкі колектори відносяться до сезонних та підходять для теплого та помірного клімату, їхньою перевагою є “приваблива” вартість по відношенню до вакуумних.

Сонячна енергетика (невичерпне джерело) поки що нетрадиційна, але вона, безперечно, це наше спільне майбутнє. За допомогою компанії «АМБІТ-С» ви можете вже сьогодні наблизити майбутнє.

Наші контакти

Україна, м. Кропивницький,
вул. Преображенська, 4 (пл. Б. Хмельницького)