Головна

Світлопрозорі конструкції

Використання світлопрозорих фасадних конструкцій у будівництві та монтажних роботах стало досить популярним. Компанія «АМБІТ-С» пропонує замовникам повний комплекс робіт: від проектування до скління фасадів, причому будь-якої складності. У своїй роботі ми використовуємо світлопрозорі системи різноманітних виробників, що дає змогу нашим клієнтам зробити оптимальний вибір за розміром, складністю конструювання, а також за ціною та навіть кольором.

Світлопрозорі конструкції забезпечують природну освітленість. Крім того гарантують теплоізоляцію, а також забезпечують візуальний контакт з навколишнім середовищем. Це може бути як самостійна конструкція, так і елемент будівлі. «АМБІТ-С» пропонує наступні світлопрозорі конструкції: вікна, двері, балкони, фасади, вітражі, зимові сади, дахи, теплиці.

mebli officeСвітлопрозорі конструкції, які пропонує наша компанія, мають відповідні ліцензії та сертифікати, вони вироблені з профілів найвищої якості. Це дозволяє реалізувати найскладніший проект. У проектних роботах беруть участь досвідчені дизайнери, що гарантує підвищену функціональність, неповторність та оригінальність споруди.

Наші контакти

Україна, м. Кропивницький,
вул. Преображенська, 4 (пл. Б. Хмельницького)