Головна

Про компанію

Обираючи компанію для здійснення будь-яких робіт, замовник, як правило, цікавиться послужним списком підприємства або фірми. Компанія «АМБІТ-С» в Україні працює з 2002 року і вже має репутацію надійного виконавця у сфері будівельних робіт,  гарантує високу якість виконання робіт, виробництва та обслуговування клієнтів.

«АМБІТ-С» займається загально будівельними роботами, монтажними роботами світлопрозорих конструкцій, сонцезахисних і кліматичних систем, ворітних та ролетних систем, систем огорожі, дверей вхідних і міжкімнатних та комплектуючих до них. Крім того компанія виробляє і монтує корпусні меблі, конструкції з алюмінієвих систем. Здійснює роботи з проектування та встановлення внутрішніх інженерних мереж, опалення, вентиляції та кондиціонування.

projectУ компанії протягом багатьох років сформовано сталий колектив висококласних фахівців, результатом роботи яких замовники завжди залишаються задоволеними. «АМБІТ-С» має матеріально-технічну базу, що забезпечує якісне вирішення виробничих завдань будь-якої складності і в будь-якій точці України.

Компанія «АМБІТ-С» ставить перед собою амбітні плани та цілі, які досягає, забезпечуючи людей доступними, якісними товарами та послугами, а також бездоганним сервісом, індивідуальним підходом і використанням матеріалів різних цінових сегментів. Ми у своїй роботі прагнемо вдосконалення. Ми завжди робимо більше, ніж обіцяємо.

Наші контакти

Україна, м. Кропивницький,
вул. Преображенська, 4 (пл. Б. Хмельницького)